Nákup a prodej ložisek včetně souvisejících komponentů, nářadí a strojů Kontaktujte nás

Spojovací materiál

Jako spojovací materiál jsou nazývány součásti, které slouží ke spojení dvou a více dílů. Pokud chcete spojovat jako odborníci, nebo připevňovat tak, aby vše důkladně drželo, využijte náš spojovací materiál. Využijete ho na stavbě, při jednoduchých či složitějších konstrukcích, ale své uplatnění si spojovací materiál najde i při dalších nejrůznějších činnostech.  Chcete sešroubovat stůl, připevnit poličku, nebo vyrábíte například nábytek? Pak je náš spojovací materiál připraven právě pro vás. Pokud potřebujete nakoupit spojovací materiál, v našem obchodě naleznete kvalitní spojovací materiál všeho druhu. Jeho kvalita a také dlouhá životnost je samozřejmostí.   

V naší obsáhlé nabídce spojovacího materiálu najdete kompletní sortiment šroubů (jako jsou šestihranné, imbusové, zápustné, válcové, půlkulaté), dále pak nejrůznější podložky a matice v provedení černém pozinkovaném i nerezovém, pevnostní a speciální spojovací materiál, závitové tyče, nýty trhací i ocelové, hmoždinky, kotvy, vruty, vrutové šrouby. Potěšíme vás naším širokým sortimentem šroubů, ze kterého si jistě vyberete podle účelu použití a požadovaných parametrů. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, aby bylo dosaženo vysoké životnosti. Nabízíme vruty, které jsou určitým druhem šroubu a jsou uzpůsobeny k upevňování měkkých materiálů, jako například dřevo, i zde se můžete těšit z naší obsáhlé nabídky.  Rádi vám také odborně poradíme, jaká hmoždinka, šroubek, vrut je vhodný ke spojení vašeho materiálu.

Námi nabízený spojovací materiál je nakupován pouze u prověřených zdrojů, od dodavatelů, kteří patří k významným na našem trhu. V neposlední řadě se snažíme vždy vybírat tak, aby poměr cena  – kvalita byl vždy odpovídající potřebám našich zákazníků. Nakupování u nás je snadné a rychlé, jelikož spokojenost zákazníka je pro nás na prvním místě. Klademe důraz na kvalitu zboží, příznivou cenu, spolehlivost, servis a individuální přístup. Zboží vám vždy doručíme vždy v co nejkratším termínu.

Naše nabídka

  • Kompletní sortiment šroubů (šestihranné, imbusové, zápustné, válcové, půlkulaté)
  • Podložky a matice (černé pozinkované a nerezové)
  • Pevnostní a speciální spojovací materiál
  • Závitové tyče
  • Nýty (trhací a ocelové)
  • Hmoždinky, kotvy
  • Vruty
  • Vrutové šrouby (k upevňování měkkého materiálu, např. dřeva)

 

OCHOTNĚ VÁM PORADÍME, JAK SPOJÍTE PRÁVĚ VÁŠ MATERIÁL. KONTAKTUJTE NÁS.

IMG_0981.JPG IMG_0985.JPG
IMG_1003.JPG