Nákup a prodej ložisek včetně souvisejících komponentů, nářadí a strojů Kontaktujte nás

Hydraulické tlakové hadice

Hydraulické hadice nachází své uplatnění napříč všemi průmyslovými obory – stavebnictví, zemědělství, nákladní i osobní doprava, strojírenství. Naši širokou nabídku jsme se rozhodli rozšířit i o tento druh technologického zboží.

Veškerý materiál vyrábíme a dodáváme na základě přesné definice od zákazníka, jsme schopni dodat hadice doslova na míru. Trvale skladem evidujeme až 70 druhů hadroviny. Dodávka je vždy kompletována s koncovkami. Těch je v naší nabídce přes 700 typů. Sortiment hydraulických hadic jsme pak ještě více rozšířili i o šroubení, ventily a další hydraulické prvky. Hydraulické hadice a doplňkový sortiment připravujeme na lisovacích strojích francouzské firmy TECHMAFLEX.

Snažíme se vycházet našim zákazníkům vstříc – veškerý materiál jsem schopni vyrobit i na počkání u všech běžných hadic a koncovek. Samozřejmě pracujeme s nejkvalitnějšími materiály.

V případě jakéhokoli zájmu o naše zboží nebo dotazy se kdykoli obraťte na naše pracovníky, kteří vám pomohou navrhnout optimální řešení pro vaše potřeby. Doporučí řešení co do typu, délky, doplňku, trvanlivosti. Vaši případnou objednávku pak velmi rychle zajistí včetně veškerého doplňkového zboží.

Hadice vyrábíme na míru, podle potřeb každého zákazníka. Naše nabídka pokrývá všechna průmyslová odvětví– stavebnictví, zemědělství, nákladní i osobní dopravu, strojírenství a další. Pracujeme s těmi nejkvalitnějšími materiály, ceny ale přesto držíme dole.

Bohatá nabídka

  • Na skladě máme až 70 druhů hadic a více jak 700 typů koncovek.
  • Nabízíme i doplňkový sortiment: šroubení, ventily a další hydraulické prvky.
  • Najdeme vhodnou kombinaci pro jakýkoliv výrobní závod.
  • Běžné druhy hadic a koncovek vyrábíme na počkání.
  • Lisujeme na strojích francouzské firmy TECHMAFLEX.

Kvalitní servis

  • Naši pracovníci mají dokonalý přehled a ochotně vám poradí.
  • Případnou objednávku vyřídíme velmi rychle.

 

HLEDÁTE VHODNOU HYDRAULICKOU TLAKOVOU HADICI?
KONTAKTUJTE NÁS.

výroba_hydraulických_hadic

 

    IMG_0999.JPG  IMG_0997.JPG

IMG_0995.JPG